Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmacada nedir?

Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen,“ sorusuna cevap olarak “BASYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen ne demek, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen nedir, sözlükte sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmaca çözümü sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen açıklaması, sözlükte sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen ne, bulmaca sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmacada sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen tanımı, bulmaca soruları sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sözlük sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmaca sözlüğü 'sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen'