Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmacada nedir?

Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sapotgillerden, tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen,“ sorusuna cevap olarak “BASYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen ne demek, bulmaca soruları sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sözlükte sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmaca sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen tanımı, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen açıklaması, sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen nedir, bulmacada sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmaca çözümü sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, sözlükte sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen ne, sözlük sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen, bulmaca sözlüğü 'sapotgillerden tohumlarından sabunculukta kullanılan bir yağ elde edilen'