Sap,kök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik bulmacada nedir?

Sap,kök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sap,kök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sap,kök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik“ sorusuna cevap olarak “YUMRU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik açıklaması, bulmaca soruları sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sözlük sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik nedir, sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik ne demek, bulmaca sözlüğü 'sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik', bulmaca sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, bulmaca çözümü sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik tanımı, bulmacada sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sözlükte sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sözlükte sapkök yada dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik ne