Sap, kök ve dallarda bulunan, yedek besin taşıyan şişkinlik bulmacada nedir?

Sap, kök ve dallarda bulunan, yedek besin taşıyan şişkinlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sap, kök ve dallarda bulunan, yedek besin taşıyan şişkinlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sap, kök ve dallarda bulunan, yedek besin taşıyan şişkinlik“ sorusuna cevap olarak “YUMURU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, bulmaca sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, bulmacada sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sözlükte sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik ne, sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik nedir, sözlük sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik ne demek, sözlükte sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik tanımı, bulmaca çözümü sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik, bulmaca sözlüğü 'sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik', sap kök ve dallarda bulunan yedek besin taşıyan şişkinlik açıklaması