Sapındaki liflerden halat, çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki bulmacada nedir?

Sapındaki liflerden halat, çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sapındaki liflerden halat, çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sapındaki liflerden halat, çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KENEVİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki açıklaması, sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki nedir, sözlük sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, sözlükte sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki ne, bulmaca çözümü sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, bulmacada sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki ne demek, bulmaca soruları sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, bulmaca sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki', sapındaki liflerden halat çuval gibi kaba örgüler yapılan bir bitki tanımı