Sapı, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol bulmacada nedir?

Sapı, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sapı, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sapı, çiçek, yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol“ sorusuna cevap olarak “KIMIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol ne demek, sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol tanımı, sözlükte sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol ne, bulmaca sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, bulmaca sözlüğü 'sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol', bulmacada sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, sözlükte sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, sözlük sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, bulmaca soruları sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol açıklaması, bulmaca çözümü sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol, sapı çiçek yaprak ve başakları emerek ya da yiyerek ekin hastalığına yol nedir