Sanata ve düşünceye büyük değer vermiş, aynı zamanda astronomi ve matematik bulmacada nedir?

Sanata ve düşünceye büyük değer vermiş, aynı zamanda astronomi ve matematik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sanata ve düşünceye büyük değer vermiş, aynı zamanda astronomi ve matematik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sanata ve düşünceye büyük değer vermiş, aynı zamanda astronomi ve matematik“ sorusuna cevap olarak “ULUĞBEY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik nedir, sözlükte sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, bulmaca sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik ne demek, bulmaca soruları sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik açıklaması, sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik tanımı, sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, bulmaca çözümü sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, bulmacada sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik, sözlükte sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik ne, bulmaca sözlüğü 'sanata ve düşünceye büyük değer vermiş aynı zamanda astronomi ve matematik'