Samanından ayrılmamış arpa,buğday yığınları bulmacada nedir?

Samanından ayrılmamış arpa,buğday yığınları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Samanından ayrılmamış arpa,buğday yığınları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Samanından ayrılmamış arpa,buğday yığınları“ sorusuna cevap olarak “NAMLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları ne, samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları açıklaması, sözlük samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları, samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları nedir, bulmacada samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları, bulmaca sözlüğü 'samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları', samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları ne demek, bulmaca soruları samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları, bulmaca çözümü samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları, bulmaca samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları, samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları tanımı, samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları, sözlükte samanından ayrılmamış arpabuğday yığınları