Salepgillerden, çiçekleri beyaz, kokulu, tırmanıcı küçük bir bitki bulmacada nedir?

Salepgillerden, çiçekleri beyaz, kokulu, tırmanıcı küçük bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Salepgillerden, çiçekleri beyaz, kokulu, tırmanıcı küçük bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Salepgillerden, çiçekleri beyaz, kokulu, tırmanıcı küçük bir bitki“ sorusuna cevap olarak “VANİLYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, sözlük salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki tanımı, bulmaca sözlüğü 'salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki', salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki nedir, bulmacada salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki açıklaması, sözlükte salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, bulmaca soruları salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki ne demek, bulmaca salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki, sözlükte salepgillerden çiçekleri beyaz kokulu tırmanıcı küçük bir bitki ne