Sakınmadan,çekinmeden söylemek,konuşmak bulmacada nedir?

Sakınmadan,çekinmeden söylemek,konuşmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakınmadan,çekinmeden söylemek,konuşmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakınmadan,çekinmeden söylemek,konuşmak“ sorusuna cevap olarak “DOBRADOBRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı2
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak ne, sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak ne demek, sözlük sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak, sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak açıklaması, sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak, bulmaca sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak, bulmaca sözlüğü 'sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak', bulmaca soruları sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak, sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak nedir, sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak tanımı, bulmaca çözümü sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak, bulmacada sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak, sözlükte sakınmadançekinmeden söylemekkonuşmak