Sakınmadan,çekinmeden Söylemek, Konuşmak bulmacada nedir?

Sakınmadan,çekinmeden Söylemek, Konuşmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sakınmadan,çekinmeden Söylemek, Konuşmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sakınmadan,çekinmeden Söylemek, Konuşmak“ sorusuna cevap olarak “DOBRADOBRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak açıklaması, sözlükte sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak ne demek, sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak tanımı, sözlük sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, bulmacada sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, bulmaca sözlüğü 'sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak', sözlükte sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak ne, sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, bulmaca çözümü sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, bulmaca soruları sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak, sakınmadançekinmeden söylemek konuşmak nedir