Safranbolu,Zonguldak yöresine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Safranbolu,Zonguldak yöresine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Safranbolu,Zonguldak yöresine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Safranbolu,Zonguldak yöresine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “AMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması, sözlük safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca soruları safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu, safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu, safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu nedir, bulmaca sözlüğü 'safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu', sözlükte safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu ne, bulmaca safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu, safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu ne demek, bulmacada safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca çözümü safranboluzonguldak yöresine özgü bir halk oyunu