Sadrazam, vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad bulmacada nedir?

Sadrazam, vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sadrazam, vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sadrazam, vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “RİKABİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

sözlük sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad, sözlükte sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad ne, bulmaca çözümü sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad, sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad nedir, sözlükte sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad, sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad', sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad tanımı, sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad, sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad ne demek, bulmacada sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad, bulmaca soruları sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad, bulmaca sadrazam vezir gibi devlet adamları tarafından devlet adamlarına verilen ad