Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr bulmacada nedir?

Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr“ sorusuna cevap olarak “BADISABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr ne demek, bulmaca çözümü sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sözlükte sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr açıklaması, bulmaca sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, bulmaca sözlüğü 'sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr', sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr nedir, sözlük sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr tanımı, sözlükte sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr ne, bulmacada sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr