Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr bulmacada nedir?

Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sabah vakti esen ve ruhu okşayan, gönle ferahlık veren hafif rüzgâr“ sorusuna cevap olarak “BADISABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sözlükte sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr ne, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr açıklaması, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr nedir, sözlükte sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, bulmaca sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr tanımı, sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr ne demek, sözlük sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, bulmaca soruları sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, bulmaca sözlüğü 'sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr', bulmaca çözümü sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr, bulmacada sabah vakti esen ve ruhu okşayan gönle ferahlık veren hafif rüzgâr