Sıvacı ve duvarcıların, cetvel gibi kullandıkları, uzun, ensiz ve düz tahta bulmacada nedir?

Sıvacı ve duvarcıların, cetvel gibi kullandıkları, uzun, ensiz ve düz tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıvacı ve duvarcıların, cetvel gibi kullandıkları, uzun, ensiz ve düz tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıvacı ve duvarcıların, cetvel gibi kullandıkları, uzun, ensiz ve düz tahta“ sorusuna cevap olarak “MASTAR”, “MISTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta ne demek, bulmacada sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, bulmaca sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, sözlük sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, bulmaca çözümü sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta açıklaması, sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta tanımı, sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta nedir, bulmaca soruları sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, sözlükte sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, sözlükte sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta ne, sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta, bulmaca sözlüğü 'sıvacı ve duvarcıların cetvel gibi kullandıkları uzun ensiz ve düz tahta'