Sıvı bir süspansiyonda, ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap bulmacada nedir?

Sıvı bir süspansiyonda, ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıvı bir süspansiyonda, ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıvı bir süspansiyonda, ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap“ sorusuna cevap olarak “AGLUTİNASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap, sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap açıklaması, sözlükte sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap ne, bulmaca soruları sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap, bulmaca çözümü sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap, sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap nedir, sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap tanımı, sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap ne demek, bulmaca sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap, sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap, bulmacada sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap, bulmaca sözlüğü 'sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap', sözlükte sıvı bir süspansiyonda ufak cisimciklerin bir araya gelip birbirlerine yap