Sırbistan’da, başkenti Priştina olan özerk bölge bulmacada nedir?

Sırbistan’da, başkenti Priştina olan özerk bölge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sırbistan’da, başkenti Priştina olan özerk bölge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sırbistan’da, başkenti Priştina olan özerk bölge“ sorusuna cevap olarak “KOSOVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge, bulmacada sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge, bulmaca çözümü sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge, sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge açıklaması, sözlükte sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge ne, bulmaca soruları sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge, sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge nedir, sözlükte sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge, bulmaca sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge, sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge tanımı, sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge ne demek, bulmaca sözlüğü 'sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge', sözlük sırbistan’da başkenti priştina olan özerk bölge