Sık sık hastalanan, sağlıksız kimse bulmacada nedir?

Sık sık hastalanan, sağlıksız kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sık sık hastalanan, sağlıksız kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sık sık hastalanan, sağlıksız kimse“ sorusuna cevap olarak “NANEMOLLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sık sık hastalanan sağlıksız kimse, sık sık hastalanan sağlıksız kimse tanımı, sözlükte sık sık hastalanan sağlıksız kimse, sözlük sık sık hastalanan sağlıksız kimse, sık sık hastalanan sağlıksız kimse nedir, bulmaca sık sık hastalanan sağlıksız kimse, sözlükte sık sık hastalanan sağlıksız kimse ne, bulmaca çözümü sık sık hastalanan sağlıksız kimse, sık sık hastalanan sağlıksız kimse ne demek, bulmacada sık sık hastalanan sağlıksız kimse, bulmaca sözlüğü 'sık sık hastalanan sağlıksız kimse', sık sık hastalanan sağlıksız kimse açıklaması, sık sık hastalanan sağlıksız kimse