Sık dokunmamış, hafif yünlü bir kumaş bulmacada nedir?

Sık dokunmamış, hafif yünlü bir kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sık dokunmamış, hafif yünlü bir kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sık dokunmamış, hafif yünlü bir kumaş“ sorusuna cevap olarak “BAREJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş ne demek, bulmaca soruları sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, sözlükte sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş tanımı, bulmaca çözümü sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, bulmacada sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, bulmaca sözlüğü 'sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş', sözlük sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş açıklaması, bulmaca sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş, sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş nedir, sözlükte sık dokunmamış hafif yünlü bir kumaş ne