Sıcak Bölgelerde Yetişen, Etli Ve Kalın Yapraklı Bir Süs Bitkisi bulmacada nedir?

Sıcak Bölgelerde Yetişen, Etli Ve Kalın Yapraklı Bir Süs Bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sıcak Bölgelerde Yetişen, Etli Ve Kalın Yapraklı Bir Süs Bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sıcak Bölgelerde Yetişen, Etli Ve Kalın Yapraklı Bir Süs Bitkisi“ sorusuna cevap olarak “SARISABIR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi ne demek, bulmaca sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, bulmaca çözümü sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, sözlük sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, sözlükte sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, bulmacada sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi, sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi tanımı, bulmaca sözlüğü 'sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi', sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi açıklaması, sözlükte sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi ne, sıcak bölgelerde yetişen etli ve kalın yapraklı bir süs bitkisi nedir