Sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan, hedefe yönelik eylem bulmacada nedir?

Sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan, hedefe yönelik eylem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan, hedefe yönelik eylem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan, hedefe yönelik eylem“ sorusuna cevap olarak “AGRESYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem tanımı, sözlükte sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, sözlükte sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem ne, bulmaca soruları sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, bulmaca çözümü sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem nedir, sözlük sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem açıklaması, bulmaca sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem ne demek, bulmacada sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem, bulmaca sözlüğü 'sözel ve fiziksel olabilen zor kullanan hedefe yönelik eylem'