Sözün gelişiyle, gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı bulmacada nedir?

Sözün gelişiyle, gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sözün gelişiyle, gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sözün gelişiyle, gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı“ sorusuna cevap olarak “KİNAYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, bulmaca sözlüğü 'sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı', bulmaca çözümü sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, sözlükte sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı ne, bulmacada sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, sözlük sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı açıklaması, bulmaca soruları sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı tanımı, sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı nedir, bulmaca sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı, sözün gelişiyle gerçek anlamların dışında bir kavrama değinme sanatı ne demek