Söz götürüp getiren, arabozan bulmacada nedir?

Söz götürüp getiren, arabozan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Söz götürüp getiren, arabozan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Söz götürüp getiren, arabozan“ sorusuna cevap olarak “MÜZEVİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmacada söz götürüp getiren arabozan, söz götürüp getiren arabozan açıklaması, söz götürüp getiren arabozan ne demek, sözlükte söz götürüp getiren arabozan ne, söz götürüp getiren arabozan tanımı, bulmaca çözümü söz götürüp getiren arabozan, söz götürüp getiren arabozan nedir, bulmaca söz götürüp getiren arabozan, bulmaca soruları söz götürüp getiren arabozan, bulmaca sözlüğü 'söz götürüp getiren arabozan', sözlükte söz götürüp getiren arabozan, söz götürüp getiren arabozan, sözlük söz götürüp getiren arabozan