Ruhsal ve bedensel çöküntü, isteksizlik bulmacada nedir?

Ruhsal ve bedensel çöküntü, isteksizlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ruhsal ve bedensel çöküntü, isteksizlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ruhsal ve bedensel çöküntü, isteksizlik“ sorusuna cevap olarak “DEPRESYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik, sözlük ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik, ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik tanımı, ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik açıklaması, ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik nedir, bulmaca sözlüğü 'ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik', ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik ne demek, sözlükte ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik ne, ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik, bulmaca soruları ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik, bulmaca ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik, bulmaca çözümü ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik, bulmacada ruhsal ve bedensel çöküntü isteksizlik