Romen halk edebiyatında bazen aşk, bazen yakınma ve yas anlatan şarkı bulmacada nedir?

Romen halk edebiyatında bazen aşk, bazen yakınma ve yas anlatan şarkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Romen halk edebiyatında bazen aşk, bazen yakınma ve yas anlatan şarkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Romen halk edebiyatında bazen aşk, bazen yakınma ve yas anlatan şarkı“ sorusuna cevap olarak “DOİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı', romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı açıklaması, sözlük romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı, sözlükte romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı, bulmaca romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı, romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı tanımı, romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı nedir, bulmacada romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı, bulmaca çözümü romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı, romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı, sözlükte romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı ne, romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı ne demek, bulmaca soruları romen halk edebiyatında bazen aşk bazen yakınma ve yas anlatan şarkı