Romalılarda, iki kat kumaştan yapılmış, tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi bulmacada nedir?

Romalılarda, iki kat kumaştan yapılmış, tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Romalılarda, iki kat kumaştan yapılmış, tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Romalılarda, iki kat kumaştan yapılmış, tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi“ sorusuna cevap olarak “ABOLLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

sözlükte romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi ne, bulmaca sözlüğü 'romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi', romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi ne demek, bulmacada romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi, bulmaca soruları romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi, romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi açıklaması, romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi, sözlük romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi, romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi tanımı, sözlükte romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi, bulmaca romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi, romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi nedir, bulmaca çözümü romalılarda iki kat kumaştan yapılmış tüm sınıfların giyebildiği genel bir giysi