Roma’nın, adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı bulmacada nedir?

Roma’nın, adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Roma’nın, adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Roma’nın, adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı“ sorusuna cevap olarak “ROMULUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı nedir, sözlükte roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı ne, sözlükte roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı, roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı tanımı, bulmaca roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı, roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı, bulmaca çözümü roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı, roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı açıklaması, sözlük roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı, bulmacada roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı, roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı ne demek, bulmaca sözlüğü 'roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı', bulmaca soruları roma’nın adını kente vermiş kurucusu ve ilk kralı