Rize Yöresinde Yetişen, Kara, Küçük Taneli, Eksimsi Bir Çesit Üzüm bulmacada nedir?

Rize Yöresinde Yetişen, Kara, Küçük Taneli, Eksimsi Bir Çesit Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rize Yöresinde Yetişen, Kara, Küçük Taneli, Eksimsi Bir Çesit Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rize Yöresinde Yetişen, Kara, Küçük Taneli, Eksimsi Bir Çesit Üzüm“ sorusuna cevap olarak “TİLFARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlükte rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm ne, rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm açıklaması, bulmaca çözümü rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm, bulmaca rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm, bulmaca soruları rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm, rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm tanımı, bulmacada rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm, rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm, rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm nedir, sözlük rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm, rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm ne demek, bulmaca sözlüğü 'rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm', sözlükte rize yöresinde yetişen kara küçük taneli eksimsi bir çesit üzüm