Ren geyiği derisinden yapılmış Eskimo kayığı. Önceleri Grönland da,daha sonra Alaska da Eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü bulmacada nedir?

Ren geyiği derisinden yapılmış Eskimo kayığı. Önceleri Grönland da,daha sonra Alaska da Eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ren geyiği derisinden yapılmış Eskimo kayığı. Önceleri Grönland da,daha sonra Alaska da Eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ren geyiği derisinden yapılmış Eskimo kayığı. Önceleri Grönland da,daha sonra Alaska da Eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü“ sorusuna cevap olarak “UMİAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı18
Harf Sayısı136

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, sözlükte ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, sözlük ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, bulmacada ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü açıklaması, ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü tanımı, ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü ne demek, bulmaca ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, sözlükte ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü ne, bulmaca soruları ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü, bulmaca sözlüğü 'ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü', ren geyiği derisinden yapılmış eskimo kayığı. önceleri grönland dadaha sonra alaska da eskimolar tarafından kullanılmış olan tekne türü nedir