Rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan, taştan ağaçtan ya da demirden, büyük baba bulmacada nedir?

Rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan, taştan ağaçtan ya da demirden, büyük baba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan, taştan ağaçtan ya da demirden, büyük baba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan, taştan ağaçtan ya da demirden, büyük baba“ sorusuna cevap olarak “KOLONA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba ne demek, rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba tanımı, sözlükte rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba ne, bulmacada rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba, sözlük rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba, rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba, bulmaca rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba, bulmaca sözlüğü 'rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba', rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba nedir, rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba açıklaması, bulmaca çözümü rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba, bulmaca soruları rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba, sözlükte rıhtımlarda palamarları bağlamaya yarayan taştan ağaçtan ya da demirden büyük baba