Pulluğun toprakta açtığı iz bulmacada nedir?

Pulluğun toprakta açtığı iz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 4 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pulluğun toprakta açtığı iz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pulluğun toprakta açtığı iz“ sorusuna cevap olarak “AKOS”, “AKUZ”, “KOTAN”, “TELEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'pulluğun toprakta açtığı iz', pulluğun toprakta açtığı iz nedir, pulluğun toprakta açtığı iz ne demek, bulmacada pulluğun toprakta açtığı iz, bulmaca pulluğun toprakta açtığı iz, pulluğun toprakta açtığı iz tanımı, pulluğun toprakta açtığı iz, bulmaca soruları pulluğun toprakta açtığı iz, pulluğun toprakta açtığı iz açıklaması, bulmaca çözümü pulluğun toprakta açtığı iz, sözlükte pulluğun toprakta açtığı iz ne, sözlük pulluğun toprakta açtığı iz, sözlükte pulluğun toprakta açtığı iz