Pulları salıvermemek, kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu bulmacada nedir?

Pulları salıvermemek, kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pulları salıvermemek, kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pulları salıvermemek, kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu“ sorusuna cevap olarak “HAPİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu, bulmaca pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu, bulmacada pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu, pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu nedir, pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu ne demek, pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu açıklaması, bulmaca soruları pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu, bulmaca sözlüğü 'pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu', pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu tanımı, sözlükte pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu ne, sözlük pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu, sözlükte pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu, bulmaca çözümü pulları salıvermemek kapatmak temeline dayanan bir çeşit tavla oyunu