Portakal kabuğu, cin ve vermutla yapılan içki bulmacada nedir?

Portakal kabuğu, cin ve vermutla yapılan içki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Portakal kabuğu, cin ve vermutla yapılan içki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Portakal kabuğu, cin ve vermutla yapılan içki“ sorusuna cevap olarak “MARTİNİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki tanımı, sözlükte portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki, portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki, bulmaca çözümü portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki, bulmaca sözlüğü 'portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki', sözlükte portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki ne, portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki nedir, portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki ne demek, portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki açıklaması, bulmacada portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki, bulmaca portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki, bulmaca soruları portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki, sözlük portakal kabuğu cin ve vermutla yapılan içki