Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik bulmacada nedir?

Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik“ sorusuna cevap olarak “KILAPTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı89

Anahtar Kelimeler:

sözlükte pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, bulmaca sözlüğü 'pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik', pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik tanımı, bulmacada pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, bulmaca soruları pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik açıklaması, bulmaca çözümü pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, sözlük pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik nedir, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik ne demek, bulmaca pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik, sözlükte pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik ne