Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul bulmacada nedir?

Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul“ sorusuna cevap olarak “KILAPTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul, bulmacada pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul, sözlük pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul ne demek, bulmaca soruları pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul, sözlükte pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul ne, bulmaca çözümü pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul açıklaması, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul tanımı, pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul nedir, bulmaca sözlüğü 'pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul', bulmaca pirinç bakır kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul