Perslerde il yöneticisi, vali bulmacada nedir?

Perslerde il yöneticisi, vali“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Perslerde il yöneticisi, vali” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Perslerde il yöneticisi, vali“ sorusuna cevap olarak “SATRAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlük perslerde il yöneticisi vali, bulmaca sözlüğü 'perslerde il yöneticisi vali', sözlükte perslerde il yöneticisi vali ne, perslerde il yöneticisi vali açıklaması, bulmacada perslerde il yöneticisi vali, perslerde il yöneticisi vali nedir, bulmaca çözümü perslerde il yöneticisi vali, bulmaca perslerde il yöneticisi vali, bulmaca soruları perslerde il yöneticisi vali, perslerde il yöneticisi vali ne demek, perslerde il yöneticisi vali, perslerde il yöneticisi vali tanımı, sözlükte perslerde il yöneticisi vali