Perde ayaklılardan, sıcak deniz kıyılarında yaşayan, uzun kuyruklu bir kuş bulmacada nedir?

Perde ayaklılardan, sıcak deniz kıyılarında yaşayan, uzun kuyruklu bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Perde ayaklılardan, sıcak deniz kıyılarında yaşayan, uzun kuyruklu bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Perde ayaklılardan, sıcak deniz kıyılarında yaşayan, uzun kuyruklu bir kuş“ sorusuna cevap olarak “FAYTON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş, perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş açıklaması, perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş nedir, perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş tanımı, bulmaca sözlüğü 'perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş', perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş ne demek, bulmaca soruları perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş, bulmacada perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş, bulmaca perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş, bulmaca çözümü perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş, perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş, sözlükte perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş ne, sözlük perde ayaklılardan sıcak deniz kıyılarında yaşayan uzun kuyruklu bir kuş