Pencere, ışık girmesi için duvarda açılan delik bulmacada nedir?

Pencere, ışık girmesi için duvarda açılan delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pencere, ışık girmesi için duvarda açılan delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pencere, ışık girmesi için duvarda açılan delik“ sorusuna cevap olarak “PENEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik açıklaması, bulmaca soruları pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik, pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik tanımı, sözlük pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik, bulmaca pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik, pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik, bulmacada pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik, pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik ne demek, pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik nedir, sözlükte pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik, bulmaca sözlüğü 'pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik', sözlükte pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik ne, bulmaca çözümü pencere ışık girmesi için duvarda açılan delik