Pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renkte,saydam, değerli bir taş bulmacada nedir?

Pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renkte,saydam, değerli bir taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renkte,saydam, değerli bir taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renkte,saydam, değerli bir taş“ sorusuna cevap olarak “YAKUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş', sözlükte pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş ne, pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş, bulmaca çözümü pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş, sözlük pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş, bulmacada pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş, pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş tanımı, pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş nedir, sözlükte pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş, pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş ne demek, pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş açıklaması, bulmaca soruları pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş, bulmaca pembe veya erguvan tonları ile karışık koyu kırmızı renktesaydam değerli bir taş