Pembe renkli yuvarlak taneli, ince kabuklu bir çeşit üzüm bulmacada nedir?

Pembe renkli yuvarlak taneli, ince kabuklu bir çeşit üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pembe renkli yuvarlak taneli, ince kabuklu bir çeşit üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pembe renkli yuvarlak taneli, ince kabuklu bir çeşit üzüm“ sorusuna cevap olarak “KIZYANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmacada pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, bulmaca sözlüğü 'pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm', sözlükte pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm ne, sözlükte pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, sözlük pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm tanımı, pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm nedir, pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm ne demek, bulmaca çözümü pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, bulmaca pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, bulmaca soruları pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm, pembe renkli yuvarlak taneli ince kabuklu bir çeşit üzüm açıklaması