Patlıcangillerden, geniş yapraklı,kötü kokulu bir bitki,kankurutan bulmacada nedir?

Patlıcangillerden, geniş yapraklı,kötü kokulu bir bitki,kankurutan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcangillerden, geniş yapraklı,kötü kokulu bir bitki,kankurutan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcangillerden, geniş yapraklı,kötü kokulu bir bitki,kankurutan“ sorusuna cevap olarak “ADAMOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan, patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan açıklaması, bulmaca sözlüğü 'patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan', bulmaca soruları patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan, patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan ne demek, patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan nedir, patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan tanımı, sözlükte patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan ne, sözlük patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan, patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan, bulmacada patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan, bulmaca patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan, sözlükte patlıcangillerden geniş yapraklıkötü kokulu bir bitkikankurutan