Patlıcangillerden, geniş yapraklı, kötü kokulu bir bitki, kankurutan bulmacada nedir?

Patlıcangillerden, geniş yapraklı, kötü kokulu bir bitki, kankurutan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcangillerden, geniş yapraklı, kötü kokulu bir bitki, kankurutan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcangillerden, geniş yapraklı, kötü kokulu bir bitki, kankurutan“ sorusuna cevap olarak “ADAMOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan, patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan nedir, patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan, sözlük patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan, sözlükte patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan ne, bulmaca sözlüğü 'patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan', patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan ne demek, patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan açıklaması, patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan tanımı, bulmaca patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan, sözlükte patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan, bulmacada patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan, bulmaca çözümü patlıcangillerden geniş yapraklı kötü kokulu bir bitki kankurutan