Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki bulmacada nedir?

Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “ADAMOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki', sözlükte patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki ne, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki nedir, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki ne demek, bulmaca çözümü patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki tanımı, bulmacada patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, bulmaca soruları patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, bulmaca patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki açıklaması, sözlükte patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, sözlük patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki