Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki bulmacada nedir?

Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “ADAMOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki nedir, bulmaca çözümü patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, bulmacada patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, sözlükte patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki ne, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki ne demek, bulmaca soruları patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, sözlükte patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, sözlük patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki açıklaması, bulmaca patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki', patlıcangillerden kötü kokulu bir bitki tanımı