Patlıcan,havuç,biber Gibi Sebzelerle Ve Yoğurtla Yapılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Patlıcan,havuç,biber Gibi Sebzelerle Ve Yoğurtla Yapılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcan,havuç,biber Gibi Sebzelerle Ve Yoğurtla Yapılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcan,havuç,biber Gibi Sebzelerle Ve Yoğurtla Yapılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “YOĞURTLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek', bulmaca patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek, patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek açıklaması, patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek, sözlükte patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek ne, bulmaca soruları patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek, sözlükte patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek, patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek tanımı, patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek ne demek, bulmaca çözümü patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek, bulmacada patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek, patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek nedir, sözlük patlıcanhavuçbiber gibi sebzelerle ve yoğurtla yapılan bir yemek