Patlıcan, Domates Ve Kıyma İle Yapılan Adıyaman Yöresine Ait Bir Yemek bulmacada nedir?

Patlıcan, Domates Ve Kıyma İle Yapılan Adıyaman Yöresine Ait Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcan, Domates Ve Kıyma İle Yapılan Adıyaman Yöresine Ait Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcan, Domates Ve Kıyma İle Yapılan Adıyaman Yöresine Ait Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “DÖVMEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

sözlükte patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek ne, bulmaca patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek açıklaması, sözlük patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek tanımı, sözlükte patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, bulmacada patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, bulmaca soruları patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek ne demek, bulmaca çözümü patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek, bulmaca sözlüğü 'patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek', patlıcan domates ve kıyma i̇le yapılan adıyaman yöresine ait bir yemek nedir