Patlıcanı İnce İnce Doğrayıp, İçine Ekşi Nar Tanesi Koyarak Yapılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Patlıcanı İnce İnce Doğrayıp, İçine Ekşi Nar Tanesi Koyarak Yapılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlıcanı İnce İnce Doğrayıp, İçine Ekşi Nar Tanesi Koyarak Yapılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlıcanı İnce İnce Doğrayıp, İçine Ekşi Nar Tanesi Koyarak Yapılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “BAMBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, bulmaca çözümü patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek', bulmaca patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek tanımı, bulmacada patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek nedir, sözlükte patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek ne, sözlük patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek açıklaması, sözlükte patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek, patlıcanı i̇nce i̇nce doğrayıp i̇çine ekşi nar tanesi koyarak yapılan bir yemek ne demek