Patika, keçiyolu anlamında yerel sözcük bulmacada nedir?

Patika, keçiyolu anlamında yerel sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patika, keçiyolu anlamında yerel sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patika, keçiyolu anlamında yerel sözcük“ sorusuna cevap olarak “KEMET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte patika keçiyolu anlamında yerel sözcük ne, sözlükte patika keçiyolu anlamında yerel sözcük, patika keçiyolu anlamında yerel sözcük ne demek, patika keçiyolu anlamında yerel sözcük, sözlük patika keçiyolu anlamında yerel sözcük, patika keçiyolu anlamında yerel sözcük nedir, bulmacada patika keçiyolu anlamında yerel sözcük, bulmaca sözlüğü 'patika keçiyolu anlamında yerel sözcük', bulmaca patika keçiyolu anlamında yerel sözcük, bulmaca soruları patika keçiyolu anlamında yerel sözcük, patika keçiyolu anlamında yerel sözcük tanımı, patika keçiyolu anlamında yerel sözcük açıklaması, bulmaca çözümü patika keçiyolu anlamında yerel sözcük