Parmaklarda oluşan iltihap, tırnakta ağrılı şiş bulmacada nedir?

Parmaklarda oluşan iltihap, tırnakta ağrılı şiş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Parmaklarda oluşan iltihap, tırnakta ağrılı şiş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Parmaklarda oluşan iltihap, tırnakta ağrılı şiş“ sorusuna cevap olarak “DOLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş', bulmacada parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş açıklaması, sözlük parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, bulmaca soruları parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, sözlükte parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş ne, parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş tanımı, bulmaca çözümü parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, sözlükte parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, bulmaca parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş nedir, parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş, parmaklarda oluşan iltihap tırnakta ağrılı şiş ne demek