Pantolon veya etek üzerine giyilen, dizlere kadar inen üst giysisi bulmacada nedir?

Pantolon veya etek üzerine giyilen, dizlere kadar inen üst giysisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pantolon veya etek üzerine giyilen, dizlere kadar inen üst giysisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pantolon veya etek üzerine giyilen, dizlere kadar inen üst giysisi“ sorusuna cevap olarak “TUNİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, sözlük pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, bulmacada pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi nedir, pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi ne demek, sözlükte pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, bulmaca soruları pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, bulmaca pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi, pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi açıklaması, sözlükte pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi ne, pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi tanımı, bulmaca sözlüğü 'pantolon veya etek üzerine giyilen dizlere kadar inen üst giysisi'