Palto, Pelerin, Çuval, Heybe Gibi Şeyleri Sırta, Omuza Almak bulmacada nedir?

Palto, Pelerin, Çuval, Heybe Gibi Şeyleri Sırta, Omuza Almak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Palto, Pelerin, Çuval, Heybe Gibi Şeyleri Sırta, Omuza Almak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Palto, Pelerin, Çuval, Heybe Gibi Şeyleri Sırta, Omuza Almak“ sorusuna cevap olarak “ADINMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, sözlük palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, bulmacada palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, bulmaca sözlüğü 'palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak', palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak tanımı, bulmaca palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, bulmaca çözümü palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak ne demek, palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak açıklaması, bulmaca soruları palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak, palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak nedir, sözlükte palto pelerin çuval heybe gibi şeyleri sırta omuza almak ne